Operator Wózka Widłowego

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Mysłowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

operator wózka widłowego Wieluń, operator Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Obsługa wózków widłowych na terenie magazynu wysokiego składu
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów
  • Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem
  • Właściwa selekcja jakościowo - ilościowa towarów
  • Przenoszenie ręczne towaru – kompletacja dostaw
  • Przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu
  • Wykonywanie pracy w sposób bezpieczny
  • Dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru
  • Inicjatywa w zakresie poprawy jakości oraz usprawnień w pracy
Wymagania

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego podnośnikowego - wysokiego składowania (uprawnienia UDT)
Znajomość podstawowych procesów związanych z gospodarką magazynową
Umiejętność dobrej organizacji pracy
Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
Praca w międzynarodowym środowisku,
Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
Darmowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej Medicover,
Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego na preferencyjnych warunkach,
Pakiet świadczeń oraz benefity (np. Multisport, „Wczasy pod Gruszą”).

nr ogłoszenia: 1285