Tester oprogramowania

2 800,00 - 3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Dodano 2019.01.08

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, tester Wieluń, programista Wieluń

zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami,
zrozumienie wymagań i zasad działania tworzonych programów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników,
przygotowywanie scenariuszy i danych testowych,
tworzenie planów testów i manualnych przypadków testowych,
manualne wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych,
zgłaszanie błędów i weryfikowanie poprawionych zgłoszeń,
analiza zgłoszeń dostarczonych przez klientów celem wyodrębnienia błędu,
czytelne, precyzyjne i jednoznaczne opisywanie zgłoszonych błędów,
przygotowanie raportów wykonania testów manualnych.

Wymagania

umiejętności testowania aplikacji oraz przygotowywania scenariuszy i danych testowych,
umiejętności analitycznych, zdolności logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
dokładności, spostrzegawczości, odpowiedzialności i sumienności.
Oferujemy

możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
darmowy parking i świetną lokalizację,
elastyczne godziny pracy,
fantastyczną atmosferę.

nr ogłoszenia: 128