Pracownik Magazynu

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.11

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

  • załadunek oraz rozładunek (również z użyciem samojezdnego wózka widłowego),
  • przepakowywanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek,
  • przygotowywaniu próbek towaru oraz kontrolowanie stanu dostępnych prób,
  • obsługa lokalnych dostaw towaru w województwie Łódzkim, (samochód do 3,5 tony),
  • wystawianie dokumentów wysyłkowych w tym delivery note, WZ,
  • współpraca
    z biurem, w tym przekazywanie informacji dot. zapasu materiałów
    niezbędnych do pakowania towarów: palety, folia ochronna, spinki, taśmy
    itp.,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji (z natury),
  • dbałość o sprzęt pozostającym na wyposażeniu firmy oraz utrzymanie porządku w magazynie,
Wymagania

dobra organizacja pracy,
znajomość obsługi komputera pozwalająca na wystawienie delivery note/ WZ (MS office: word, excel),
prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego,
umiejętność współpracy w zespole,
samodzielność i pomysłowość,
Oferujemy

umowa o pracę (poniedziałek – piątek 8:00-16:00),
praca w dynamicznym zespole,
przyjazna atmosfera,

nr ogłoszenia: 1262