Pracownik Magazynowy

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Piła
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.11

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

  • przyjmowanie materiałów do magazynu: sprawdzanie ilościowe,
    jakościowe oraz zgodności pod względem zgodności z dokumentami dostawy,
  • przyjmowanie materiałów do magazynu na podstawie zamówienia i dokumentów dostawy do systemu księgowego,
  • rozmieszczanie przyjętych materiałów w magazynie,
  • wydawanie materiałów na podstawie prawidłowo wystawionych dyspozycji – rezerwacji i wprowadzanie ich do systemu księgowego,
  • czynności za i wyładowcze, obsługa sprzętu magazynowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • samo - kontrolowanie stanów magazynowych,
  • stosowanie się do wskazówek Magazyniera,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • zabezpieczanie materiałów przed zniszczeniem i kradzieżą,
  • współpraca przy inwentaryzacji.
Wymagania

wykształcenie zawodowe,
dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac,
samodzielność na stanowisku pracy,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
mile widziana znajomość systemów klasy ERP w szczególności SAP.
umiejętność obsługi programów MS Office,
mile widziana znajomość aplikacji SAP,
uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
możliwość rozwoju zawodowego,
realizację zadań we współpracy z doświadczonym zespołem,
atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych,
pakiet dodatków: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie uczestnictwa w imprezach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych,
dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń.

nr ogłoszenia: 1259