Specjalista ds. Windykacji Terenowej

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Elbląg
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.11

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z klientami banku
posiadającymi kredyty detaliczne, kredyty dla firm, factoring, kredyty
hipoteczne,negocjowanie warunków spłaty zadłużenia, restrukturyzacji i ugód,odbywanie wizyt w zakresie terenowych zleceń windykacyjnych,ocenę kondycji finansowej klienta oraz perspektyw na spłatę zadłużenia,pobieranie i terminowe rozliczanie wpłat na KP,ustalanie aktualnego miejsca pobytu, prowadzenia działalności lub pracy klienta i jego aktualnych numerów telefonów,realizację założonych wyników.
Wymagania

min. 1-rocznego doświadczenia związanego z windykacją terenową w banku lub firmie windykacyjnej (mile widziane doświadczenie związane z windykacją klientów instytucjonalnych),
wykształcenia minimum średniego,
wysokich kompetencji interpersonalnych, umiejętność negocjacji, perswazji i panowania nad rozmową,
bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
dynamizmu w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
gotowości do pracy w nienormowanym czasie pracy,
prawa jazdy kat. B.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
samodzielne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia.

nr ogłoszenia: 1255