Asystentka Biura

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.11

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

organizacja, przyjmowanie i obsługa spotkań z Klientami krajowymi i zagranicznymiodbiór, ewidencja, dystrybucja i wysyłanie korespondencji pocztą tradycyjną/elektronicznązapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i informacjidbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe, marketingowe, spożywczeodbieranie przychodzących połączeń telefonicznychnadzór nad estetyką pomieszczeń biurawspółpraca z działem księgowości
Wymagania

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane ukończone studia prawnicze lub IV-V rok studiów prawniczych
doskonała organizacja pracy własnej oraz dyskrecja i samodzielność w działaniu
wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
niezbędne narzędzia pracy

nr ogłoszenia: 1251