Programista Java

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.08

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, projektant java Wieluń

Projektowanie oraz tworzenie aplikacji w oparciu o rozwiązania chmurowe
Dbanie o najwyższą jakość wytwarzanego oprogramowania
Tworzenie i utrzymanie testów jednostkowych,
Praca z wykorzystaniem Code Review
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w ramach projektu
Raportowanie realizowanych zadań oraz aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania

Minimum 2 -letnie doświadczenie w programowaniu w technologiach: Java, Spring
Dobra znajomość technologii webowych: HTML, JS, CSS, JSON/XML
Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka bądź inne, techniczne
Oferujemy

Długofalowe, stabilne zatrudnienie
Udział w projektach badawczo - rozwojowych
Możliwość wyboru benefitów pozapłacowych dla siebie oraz rodziny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie działalności), lekcje języka angielskiego
Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy

nr ogłoszenia: 125