Specjalista ds. należności i windykacji

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.11

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

analiza danych oraz ich weryfikacjawspółpraca z firmą ubezpieczeniowąwspółpraca z firmą windykacyjnąmonitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacjimotywowanie dłużników do zapłatywyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatnościmonitorowanie czynności organów egzekucyjnychwspółpraca z wewnętrznym działem handlowym
Wymagania

wykształcenie min. średnie - preferowane ekonomiczne
doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
znajomość zagadnień z zakresu finansów i księgowości
dobrej umiejętności obsługi komputera
umiejętności planowania i ustalania priorytetów
bardzo dobrej organizacji pracy
umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem
ukierunkowania na pracę w zespole oraz na osiągnięcie założonych celów
sumienności, dokładności, skrupulatności
Prawo Jazdy kat. B
Oferujemy

umowę o pracę
solidne wsparcia we wdrożeniu się w obowiązki
pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych i rozwijających miękkie umiejętności
uczestnictwo w ciekawych projektach
opiekę medyczną i karty MultiSport

nr ogłoszenia: 1245