Specjalista ds. marketingu

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • współtworzenie i wdrożenie strategii sprzedaży określonej grupy badań
  • podejmowanie działań w celu zwiększenia sprzedaży wybranych produktów
  • opieka nad serwisami internetowymi
  • współtworzenie kampanii marketingowych
  • współtworzenie materiałów reklamowych
  • nadzorowanie pracy copywriter’ów
  • analiza, bieżące raportowanie (Google Analytics, Facebook) oraz strategiczne planowanie kolejnych działań
  • współpraca z działem sprzedaży, działem laboratoryjnym oraz administracyjnym
  • współpraca z grafikiem i działem SEO
  • dbanie o zachowanie wysokiej jakości usług
  • nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z partnerami biznesowymi
Oferujemy

umowę o pracę
stanowisko, nastawione na efekty
płacę adekwatną do osiąganych wyników, bez konieczności pracy po godzinach
możliwość bardzo szybkiego rozwoju w firmie otwartej na komunikację
system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych gwarantujących podniesienie kwalifikacji zawodowych
pakiet benefitów (karnet multisport, spotkania integracyjne, dobrze wyposażona kuchnia firmowa, bezpłatny parking)
pracę wśród ludzi z „otwartymi umysłami”, w przyjaznej atmosferze
szansę na budowanie rynku w nowoczesnej i unikalnej branży

Klauzule informacyjne

wykształcenie: wyższe
znajomość języka angielskiego
łatwość nawiązywania kontaktów
umiejętność pracy nastawionej na efekty
umiejętność pracy wielozadaniowej
bardzo wysoki poziom komunikatywności
umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
duże zdolności analityczne
umiejętność szybkiego uczenia się
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

nr ogłoszenia: 1232