Specjalista SEO

2 500,00 - 7 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

specjalista seo Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • przygotowywanie strategii on-site SEO dla naszych klientów,
  • wdrażanie rozwiązań umożliwiających skuteczne pozycjonowanie stron www,
  • audytowanie stron www pod kątem SEO,
  • kontakt z klientem,
  • usługi doradcze w zakresie rozwoju stron www pod kątem SEO off-site.
Wymagania

specjalistyczna wiedza z zakresu SEO,
roczne doświadczenie w pracy związanej z SEO,
doświadczenie w tworzeniu strategii SEO,
znajomość wskazówek jakościowych Google
umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
skuteczność w działaniu, dokładność i sumienność.
znajomość Google Analytics,
obsługa narzędzi wspomagających SEO,
znajomość popularnych CMS’ów i platform sklepowych,
doświadczenie pracy w HTML i CSS.

Oferujemy

kładziemy nacisk w naszym zespole na dobrą komunikację i przyjazne relacje,
mamy elastyczne godziny pracy, abyś mógł decydować kiedy spędzasz czas w firmie,
organizujemy imprezy i wyjazdy integracyjne,
po 6 miesiącach pracy w piątki pracujemy 2 godziny krócej
(w końcu to początek weekendu, czas na więcej czasu dla siebie).
szkolimy się i rozwijamy, uczestniczymy w różnych konferencjach,
finansujemy lub dofinansowujemy nasz udział w szkoleniach zewnętrznych,
w naszym zespole Doradców SEO pracują zaangażowani i ambitni ludzie z pasją, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pomagają sobie nawzajem,
oferujemy dużą samodzielność w działaniu, abyś mógł pracować tak jak lubisz.
przyjaźnimy się, czyli nie tylko razem pracujemy, ale także spotykamy się po pracy,
korzystamy z karty Multisport, bo w wolnym czasie lubimy uprawiać sport.

nr ogłoszenia: 1228