Specjalista ds. e-commerce

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Żyrardów
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, analityk Wieluń

  • tworzenie strategii rozwoju produktów i firmy w dostępnych kanałach internetowych,
  • analityka danych i interpretacja zachowań konsumenckich,
  • nadzór nad pracą agencji interaktywnych współpracujących z firmą,
  • raportowanie efektywności działań internetowych,
  • analiza i wdrażanie nowych rozwiązań i kanałów pozyskania ruchu,
  • nadzór nad istniejącymi serwisami internetowymi,
  • dbanie o aspekty techniczne i wizualne sklepu internetowego,
  • rozwijanie sklepu internetowego i prowadzenie działań optymalizacyjnych,
  • wprowadzanie, aktualizowanie oraz korekta oferty produktowej sklepu internetowego,
  • obsługa CMS: dodawanie zdjęć, modyfikację opisów, konfigurowanie i modyfikowanie produktów,
  • analiza rynku z uwzględnieniem działań konkurencji w obszarze e-commerce,
  • koordynowanie działań z zakresu komunikacji internetowej (kampanie Adwords, e-mailing, display).
Wymagania

znajomość platform sklepów internetowych typu Shoper,
znajomość serwisów sprzedażowych i aukcyjnych (Allegro, OLX, Ebay, Amazon),
znajomość zasad działania w mediach społecznościowych,
znajomość zasad i narzędzi marketingu internetowego,
znajomość narzędzi Microsoft Office (Excel, Outlook, Word),
znajomość narzędzi Google: Analitycs, AdWords, Google Merchand Center,
komunikatywność, umiejętność obsługi klienta,
samodzielność, szybkość podejmowania decyzji,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
mile widziana znajomość programu Comarch ERPXL,
doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce.
Oferujemy

zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
miłą atmosferę,
stabilizację zawodową,
możliwość realizowania własnych pomysłów,
realny wpływ i udział w rozwijaniu biznesu.

nr ogłoszenia: 1225