Asystent działu marketingu

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Wsparcie Działu Marketingu w codziennych obowiązkach
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Fotografię produktową
  • Marketing Automation
  • Kreowanie
    angażujących i merytorycznych treści na stronę internetową, do
    newsletterów oraz firmowych kanałów w mediach społecznościowych
  • Bieżące monitorowanie działań związanych z social mediami
Wymagania

Wykształcenie średnie, wykształcenie wyższe będzie mile widziane
Dobrej znajomości programów graficznych
Znajomość pakietu MS Office
Orientacja w trendach SM
Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz samodzielność w działaniu
Znajomość zasad komunikacji w social mediach
Komunikatywność i kreatywność w działaniu, swoboda w pisaniu i redagowaniu tekstów
Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę
Doświadczenie w dziale marketingu i zdobycie praktycznych umiejętności
Poznanie branży motoryzacyjnej
Możliwość rozwoju m.in. poprzez udział w szkoleniach i projektach
Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju ścieżki zawodowej

nr ogłoszenia: 1220