Specjalista ds. PR - CSR

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nowy Tomyśl
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

redagowanie gazety firmowej,pisanie newsów do wszelkich kanałów komunikacyjnych w Aesculap Chifa,kontrola stylistyczna wszystkich materiałów informacyjnych/reklamowych Aesculap Chifa,współpraca z PM w celu tworzenia bazy artykułów o produktach i firmie,aktualizacja danych w prezentacjach, folderach,twórcza praca polegająca na polepszaniu komunikacji wewnętrznej w firmie i zadania z tym związane,twórcza praca polegająca na rozwoju działań CSR firmy,przygotowanie oraz prowadzenie wydarzeń o charakterze PR,opieka nad zawartością i aktualizacją strony internetowej,oprowadzanie po firmie.
Wymagania

wykształcenie wyższe, humanistyczne,
doświadczenie w zakresie PR/CSR,
umiejętność redagowania i tworzenia tekstów,
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie,
dyspozycyjność,
aktywne prawo jazdy kategorii B,
zaangażowanie w prowadzone projekty.
Oferujemy

Benefity: dodatkowe świadczenia socjalne na wakacje i święta, paczki dla dzieci od 2-giego do 14-stego roku życia, impreza Mikołajkowa dla dzieci. Dofinansowanie do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce i kart Multisport. Pomoc socjalna w trudnych sytuacjach materialnych oraz zdrowotnych, pożyczki na cele mieszkaniowe i remontowe.

Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego PZU. Możliwość zakupu posiłku w kiosku zakładowym. Imprezy Integracyjne oraz spotkania działowe.

nr ogłoszenia: 1205