Asystent/ka Dyrektora

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Prace administracyjno - biurowe
  • Telemarketing w celu budowania, weryfikacji i aktualizacji bazy danych klientów
  • Prowadzenie dokumentacji oddziału oraz korespondencji z klientem
  • Prowadzenie kalendarzy spotkań
  • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji
  • Wspieranie działań handlowych przy organizacji konferencji
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wymagania

Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
Terminowość, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość branży IT
Doświadczenie w obsłudze klienta
Wykształcenie wyższe
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Umowę o pracę
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z branży IT
Miłą atmosferę pracy
Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

nr ogłoszenia: 1201