Specjalista SEO

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.05

Opis stanowiska

specjalista seo Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Wykonywanie audytów stron internetowych
  • Optymalizacja stron www
  • Tworzenie i rozwijanie zapleczy SEO
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w branży SEO
Aktualna wiedza na temat pozycjonowania i obowiązujących trendów
Znajomość narzędzi Google Search Console, Google Analytics
Dyspozycyjność na pełnym etacie
Praktyczna znajomość narzędzi takich jak ahrefs, semstorm, senuto
Znajomość Smarty, PHP - pozwalająca sprawnie edytować gotowy kod
Case study z dotychczasowo przeprowadzonych projektów/pracy którą możesz się pochwali
Oferujemy

Profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy i niezbędne narzędzia
Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia od najlepszych specjalistów SEO
Profesjonalne szkolenia z zakresu pozycjonowania
Miłą i przyjazną atmosferę pracy

nr ogłoszenia: 1200