Kierownik Projektów

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Radziechowy
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.04

Opis stanowiska

kierownik Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Zarządzanie projektami i zespołami projektowymi

  • Opracowywanie rozwiązań / założeń oraz prowadzenie procesu ofertowania oraz negocjacji

  • Zarządzanie budżetem projektów

  • Terminową realizacja zadań i harmonogramów

  • Koordynację odbioru realizowanych prac (FAT, SAT)

  • Monitoring i optymalizację kosztów związanych z prowadzonym procesem inwestycyjnym

  • Zarządzanie dokumentacją projektową

  • Benchmarking rozwiązań technicznych pomiędzy fabrykami na poziomie lokalnym oraz Grupy

  • Kierownik
    Projektów realizuje projekty dla 4 fabryk, wymagana jest
    mobilność i gotowość do podróży służbowych w zakresie realizowanych
    projektów

  • Kierownik Projektów raportuje bezpośrednio do Kierownika Działu Projektów Przemysłowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne

Min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi (preferowane w firmie produkcyjnej, w branży FMCG)

Rozumienie standardów, wymogów, systemów i procesów bezpieczeństwa i jakości żywności (HACCP, standardy produktu i procesu, kontrola procesu, GMP/GHP);

Umiejętność zarządzania projektami zgodnie ze standardami m. in. PMI

Wysokie umiejętności komunikacyjne, współpracy z różnymi partnerami biznesowymi

Umiejętność podejmowania decyzji i przewidywania ich skutków

Proaktywność w działaniu, inicjatywa, samodzielność

Otwartość na nowe wyzwania

Podejście procesowe, szybkość i skuteczność działania

Umiejętność wyznaczania priorytetów
Oferujemy

Pracę w dynamicznym środowisku w gronie profesjonalistów i pasjonatów
Szeroki pakiet benefitów

Możliwość rozwoju na poziomie lokalnym i międzynarodowym
Atmosferę wspierającą rozwój i osiąganie rezultatów

nr ogłoszenia: 1180