Oferta archiwalna

ASYSTENT / ASYSTENTKA DZIAŁU WIERTNICZO - FUNDAMENTOWEGO

3 200,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • kontakt z zagranicznymi dostawcami (USA, Włochy, Turcja, Anglia, Finlandia, Francja);
  • kontakt z klientami;
  • samodzielna sprzedaż osprzętu wiertniczego;
  • w perspektywie czasu samodzielna sprzedaż małych maszyn wiertniczych w całej Polsce (wyjazdy);
  • ścisła współpraca z Szefem Działu Wiertniczo-Fundamentowego.

Wymagania

wykształcenie wyższe – inżynierskie;
ukończenie studiów na Wydziale Wiertnictwa i Geologii lub Geotechniki;
znajomość branży wiertniczo-fundamentowej będzie dodatkowym atutem;
znajomość języka angielskiego
w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie;
biegła obsługa komputera i pakietu Microsoft Office;
umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
rzetelność, systematyczność, ambicje i zaangażowanie
w powierzone obowiązki;
dyspozycyjność;
mile widziane osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową.

Oferujemy

system podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
realny rozwój kariery zawodowej poprzez awans na Inżyniera ds. Sprzedaży;
umowę o pracę na pełny etat; w perspektywie system prowizyjnego premiowania;
pracę w młodym zespole;
odpowiednie narzędzia pracy: telefon z pakietem internetu, komputer, w późniejszym okresie możliwość otrzymania samochodu – w przypadku przejścia na samodzielną sprzedaż małych maszyn wiertniczych;
pakiety sportowe, medyczne, ubezpieczenie grupowe.

Klauzule informacyjne

nr ogłoszenia: 1173