Asystent w Dziale Usług IT

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.04

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • sporządzenie analiz i raportów wynikających z realizacji zadań
  • administracja dokumentacją w projekcie (obsługa dokumentacji, weryfikację dokumentacji, harmonogramowanie, przepływ informacji)
  • realizacja zadań związanych z odbiorem dokumentów
  • wprowadzanie danych do aplikacji
  • monitorowanie i  raportowanie statusów projektu
Wymagania

obsługa PC oraz biegła znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Outlook)
dbałość o szczegóły - koncentracja na szczegółach przy zachowaniu wymaganych standardów
orientacja na wynik i jakość - podejmowanie działań zapewniających osiągnięcie założonych standardów jakościowych
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność
planowanie pracy
realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia

nr ogłoszenia: 1171