ASYSTENT DS. MARKETINGU

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nadarzyn
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.04

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  1. Wsparcie zespołu marketingu w procesie przygotowania i realizacji kampanii
  2. Opracowywanie zestawień, raportów, analiz i innych dokumentów na potrzeby działu wg. wytycznych
  3. Wsparcie administracyjne zespołu marketingu
  4. Współpraca z wybranymi podwykonawcami
Wymagania

znajomości zagadnień marketingu
znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
bardzo dobrej znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności Excel)
wykształcenia wyższego kierunkowego lub doświadczenia z zakresu pracy w marketingu
terminowości i dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków
umiejętności pracy w zespole i umiejętności komunikacyjnych
mile widziane zainteresowanie tematyką wyposażenia wnętrz, designu i architektury
uśmiechu, entuzjazmu i pozytywnej energii :)
Oferujemy

PRACĘ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE W KREATYWNYM ZESPOLE
DYNAMICZNĄ I CIEKAWĄ PRACĘ, PEŁNĄ WYZWAŃ I AMBITNYCH PROJEKTÓW
STAŁY KONTAKT ZE ŚRODOWISKIEM MIĘDZYNARODOWYM
MOŻLIWOŚĆ SZKOLEŃ I KURSÓW
BEZPŁATNĄ NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

nr ogłoszenia: 1160