Asystentka Biura

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.04

Opis stanowiska

asystent biura Wieluń, asystentka biura Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, sekretarka Wieluń

  • wykonywanie zleconych prac administracyjnych
  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • obsługa gości i spotkań w firmie
  • dbałość o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy biurem, a pozostałymi działami firmy
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • udział w projektach realizowanych w firmie
  • przygotowywanie materiałów, dokumentów, informacji
  • opracowywanie raportów, zestawień i prezentacji
  • zapewnienie poufności i sprawnego obiegu powierzonych dokumentów
  • aktywne wsparcie biura w codziennych działaniach
  • zaopatrywanie biura w niezbędne materiały
  • podstawowe działania związane z flotą samochodową biura
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania

bardzo dobra obsługa komputera i programów MS Office w tym Excel
mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
konsekwencja w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
proaktywna postawa nastawiona na współpracę, zaangażowanie i budowanie relacji
umiejętność nadawania priorytetów oraz dobra organizacja pracy
dobra znajomość języka angielskiego
komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność w działaniu
wysoka kultura osobista
sumienność, lojalność, dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
możliwości rozwoju zawodowego
niezbędne narzędzia pracy
pracę w nowoczesnej i renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

nr ogłoszenia: 1157