Asystent/ka w Biurze Zarządu

3 100,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.04

Opis stanowiska

asystent biura Wieluń, asystentka biura Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, sekretarka Wieluń

Obsługę Zarządu Banku oraz koordynowanie działalności komórek
organizacyjnych Banku przygotowujących materiały pod obrady Zarządu,Weryfikację
dokumentów wpływających do Zarządu pod względem kompletności,
poprawności, prawidłowości obiegu dokumentów i przestrzegania procedur
wewnętrznych,Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między Zarządem a poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi,Przekazywanie jednostkom organizacyjnym decyzji i ustaleń podjętych przez Zarząd Banku, Wsparcie w sporządzaniu wniosków, uchwał i zarządzeń Członków Zarządu,Przygotowywanie i wydawanie pełnomocnictw oraz prowadzenie rejestru pełnomocnictw udzielanych przez Bank,Archiwizację dokumentacji i korespondencji Zarządu w wymaganym zakresie,Gromadzenie dokumentacji związanej z pracami organów Banku,Administracyjne wsparcie biura, zamawianie materiałów biurowych.
Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji,
Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
Umiejętność pracy z wymagającymi partnerami biznesowymi na eksponowanych stanowiskach,
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, w szczególności komunikatywność, umiejętność budowania relacji,
Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),
Wysoką kulturę osobistą i dyskrecję,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Dyspozycyjność.
Oferujemy

Umowa o pracę
Opieka medyczna
Karta sportowa
Kafeteria
MyBenefit
Dostęp do biblioteki firmowej
Dogodna lokalizacja biura
Zgrany zespół
Sekcje sportowe
Świeże owoce i warzywa
Bonus świąteczny

nr ogłoszenia: 1153