DERMOKONSULTANTKA

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

dermokonsultantka Wieluń

  • doradztwo i dobór odpowiedniej linii pielęgnacyjnej;
  • prezentacja dermokosmetyków;
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży dermokosmetyków;
  • dbałość o standardy
  • współpraca z zespołem aptecznym w zakresie zarządzania magazynem dermokosmetyków;
Wymagania

mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej oraz wykształcenie kierunkowe (technik farmacji);
pozytywne nastawienie do pacjentów;
łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
wysoka kultura osobista;
co najmniej 3-miesięczne doświadczenie w pracy z klientem (sprzedaż, obsługa klienta);
zorientowanie na cel i wysoka motywacja;
Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę
program adaptacyjny przygotowujący do objęcia stanowiska;
szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz szkolenia produktowe i kosmetologiczne;

nr ogłoszenia: 1148