Kierownik hurtowni farmaceutycznej

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

kierownik Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • przestrzeganie prawa farmaceutycznego w hurtowni,
  • nadzór nad zgodnością obrotu produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi z obowiązującymi przepisami,
  • przestrzeganie procedury dobrej praktyki dystrybucyjnej w hurtowni,
  • przekazywanie ministrowi ds. zdrowia kwartalnych raportów dotyczących wielkości i struktury obrotów produktów leczniczych,
  • opracowywanie i stały nadzór nad procedurami.
Wymagania

wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
prawo wykonywania zawodu,
doskonała znajomość przepisów prawa farmaceutycznego w tym DPD,
co najmniej 2-letni staż pracy w hurtowni farmaceutycznej,
znajomość obsługi komputera.
Oferujemy

umowa o pracę,
stabilną pracę w renomowanej firmie.

nr ogłoszenia: 1144