Magister Farmacji

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ełk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

farmaceuta Wieluń

  • realizacji recept
  • wydawania leków i sprzedaży produktów komplementarnych
  • udzielania informacji o dawkowaniu w oparciu o potrzeby Pacjenta
  • przygotowywania leków wg receptury jałowej
  • zamawiania potrzebnych leków z zagranicy
Wymagania

Masz wykształcenie wyższe farmaceutyczne i prawo wykonywania zawodu
Posiadasz specjalistyczną wiedzę z obszaru farmacji i chcesz wykorzystać ją w codziennej pracy
Jesteś otwarty(a), cierpliwy(a) i masz pozytywne nastawienie do ludzi
Lubisz pracować w zespole, dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami
Znasz pakiet MS Office
Mile widziana będzie także znajomość programu Eurosoft
Oferujemy

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Pożyczki na preferencyjnych warunkach
Imprezy integracyjne i eventy firmowe
Kartę MultiSport PLUS
Doładowanie na kartę przedpłaconą do 500 zł 2 razy w roku

nr ogłoszenia: 1143