Doradca ds. nieruchomości

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

pośrednik Wieluń, doradca Wieluń, handlowiec Wieluń

pozyskiwanie nieruchomości do obrotu,przygotowanie oferty i prezentacje nieruchomości,koordynowanie procesu sprzedaży i najmu,kompleksowa obsługa transakcji i prowadzenie negocjacji,profesjonalna obsługa Klientów oraz budowanie trwałych relacji,budowanie bazy Klientów.
Wymagania

doświadczenie w obsłudze klienta,
posiadanie umiejętności negocjacyjnych i handlowych,
doskonała organizacja pracy i samodyscyplina,
entuzjazm i zapał do realizacji celów,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
czynne prawo jazdy + samochód
znajomość języków obcych zdecydowanie poszerzy możliwości działania na wrocławskim rynku nieruchomości. W szczególności j. angielski, j. rosyjski.
Oferujemy

wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
niezbędne narzędzia pracy,
zasady zatrudnienia do uzgodnienia,
wsparcie od osób z dużym doświadczeniem w branży,
nowoczesny system komputerowy wspierający organizację pracy,
wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych Klientów.

nr ogłoszenia: 1140