Technik elektryk - Automatyk obsługi budynku

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

technik Wieluń, elektryk Wieluń, automatyk Wieluń

Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznychNadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynkuObsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznychUsuwanie awariiMonitoring mediów
Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne (preferowany technik elektryk, technik elektronik-automatyk, technik mechanik spec. wentylacji i klimatyzacji)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość i umiejętność obsługi systemów: elektrycznych, HVAC, instalacji gazowych.
Uprawnienia SEP min. Gr.1
Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień pomiarowych w zakresie urządzeń elektroenergetycznych (dla specjalności branża elektryczna)
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach prestiżowego kontraktu
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet socjalny
Miłą i życzliwą atmosferę pracy

nr ogłoszenia: 1136