Inżynier budowy

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych inwestycji zgodnie ze specyfikacją techniczną;
  • koordynacja robót podwykonawców;
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP/PPOŻ na terenie budowy;
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów lokali i domów przez Klientów firmy;
  • wsparcie w procesie ofertowania, przygotowywania kosztorysów prac;
  • analiza dokumentacji projektowej, ofert dostawców i podwykonawców;
Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa lub kierunki pokrewne;
doświadczenie zawodowe na identycznym lub podobnym stanowisku (obiekty mieszkalne, usługowe);
umiejętność obsługi programów: AutoCad, MS Office;
dyspozycyjność;
prawo jazdy kat. B;
posiadanie własnego auta;
odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów;
umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole;
zaangażowanie;
mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy

stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego,

nr ogłoszenia: 1133