Trener SAP

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.31

Opis stanowiska

trener Wieluń, szkoleniowiec Wieluń

Prowadzenie i organizacja szkoleń z zakresu SAP dla użytkowników końcowychWeryfikacja i aktualizacja Katalogu Szkoleń SAPNadzór nad przygotowaniem i aktualizacja materiałów szkoleniowychZarządzanie harmonogramem szkoleń i bieżące monitorowanie zgłaszanych potrzeb szkoleniowychPrzygotowanie i aktualizacja danych w dedykowanym środowisku szkoleniowymWspółpraca
z kluczowymi użytkownikami, konsultantami modułowymi SAP oraz firmami
zewnętrznymi w przypadku konieczności zaangażowania zasobów zewnętrznychWspółpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki zaangażowanymi w realizację usługi szkoleniowej oraz publikację materiałówNadzór nad rozliczaniem usługi szkoleniowej
Wymagania

Znajomość SAP ERP
Znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel, MS Power Point
Predyspozycje do przekazywania wiedzy innym
Komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Zaangażowanie, samodzielność
Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Uprawnienia i certyfikaty zawodowe poświadczające posiadaną wiedzę oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy

Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie IT
Udział w długoterminowym i stabilnym projekcie
Kontakt z najnowszą technologią i narzędziami
Rozwój własny (udział w projektach, transfer wiedzy od zespołu, szkolenia specjalistyczne)
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, sport, dofinansowanie do wypoczynku, nauka języka, program emerytalny, inne)

nr ogłoszenia: 1114