Specjalista ds. ochrony środowiska

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.31

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Prowadzenie dokumentacji środowiskowej, zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz wymaganiami formalno-prawnymi
  • Określanie niezgodności w zakresie ochrony środowiska z wykazaniem działań mających na celu usunięcie ewentualnych niezgodności
  • Tworzenie oceny ryzyka środowiskowego
  • Identyfikowanie oraz raportowanie zmian w aktach prawnych z zakresu ochrony środowiska
  • Doradztwo w zakresie ochrony środowiska m. in: interpretacje przepisów, pisma do urzędów i weryfikacja pozwoleń
  • Przygotowywanie i analiza raportów, ewidencji i sprawozdań
  • Uczestnictwo w kontrolach Zakładu przez służby państwowe
Wymagania

Posiadanie własnej działalności gospodarczej w zakresie ochrony środowiska
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, pożądane w firmie produkcyjnej
Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

nr ogłoszenia: 1092