Specjalista ds. Ochrony Środowiska

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.31

Opis stanowiska

specjalista BHP Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Wdrażanie wymagań i zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi, urzędami i instytucjami w zakresie doradztwa, zgód, zezwoleń
  • Przygotowywanie i prowadzenie audytów systemu zarządzania środowiskowego zgodnie z normą ISO 14001:2015
  • Przygotowywanie raportów (m.in. ewidencja odpadów, f-gazy, KOBIZE), prowadzenie sprawozdawczości  związanej z ochroną środowiska
  • Prowadzenie szkoleń dotyczących systemu zarządzania środowiskowego i ochrony środowiska
  • Współorganizowanie akcji podnoszących świadomość środowiskową wśród pracowników firmy
Wymagania

Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne
Masz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Dobrze znasz język angielski (min. poziom B2)
Bardzo dobrze znasz aktualne wymogi prawne z zakresu ochrony środowiska oraz normy ISO 14001:2015
Cechuję Cię rzetelność i skrupulatność
Oferujemy

Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach lokalnych i globalnych
Elastyczne godziny pracy
Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover), z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
Dofinansowanie do karty Multisport
Ubezpieczenie na życie
Miesięczne i kwartalne premie uzależnione od wyników pracy
Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)
Pracę w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)
Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

nr ogłoszenia: 1088