Prawnik

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.30

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, prawnik Wieluń

  • samodzielne stanowisko w dziale prawnym,
  • bieżące wsparcie prawne dla poszczególnych działów Spółki,
  • sporządzanie projektów umów zawieranych przez Spółkę,
  • przygotowywanie dokumentów, pism na potrzeby Spółki,
  • udział w bieżącej obsłudze prawnej transakcji związanych z obrotem nieruchomościami,
  • udział
    w procesach administracyjnych związanych z nieruchomościami (plan
    zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy, pozwolenie na
    budowę).
Wymagania

ukończone studia prawnicze,
tytuł zawodowy adwokata, radcy prawnego
doświadczenie w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym, w tym na samodzielnym stanowisku, w szczególności w sprawach z zakresu umów w obrocie gospodarczym, prawa nieruchomości
bardzo dobra znajomość prawa cywilnego (rzeczowego), gospodarczego, handlowego,
mile widziana znajomość innych obszarów prawa związanych z obsługą podmiotów gospodarczych inwestujących na rynku nieruchomości,
zaangażowanie w powierzane zadania, samodzielność, staranność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy

przyjemną i partnerską atmosferę pracy,
udział w ciekawych, interdyscyplinarnych projektach, umożliwiających wszechstronny rozwój zawodowy,
stabilne warunki współpracy,
pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

nr ogłoszenia: 1082