NIEKWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY OSÓB I MIENIA

3 400,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.30

Opis stanowiska

ochroniarz Wieluń

Osoba  zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
zapewnienie bezpieczeństwa oraz przestrzeganie wewnętrznych przepisów i
procedur dotyczących bezpieczeństwa związanych z ochroną osób i mienia.
Wymagania

ogólnej znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia, bezpieczeństwa ppoż. oraz BHP,
gotowości do pracy zmianowej,
umiejętności pracy w grupie,
zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych,
sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań,
wysokiej kultury osobistej,
odpowiedzialności i samodzielności w działaniu.
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy

Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
Atrakcyjne warunki finansowe
Umowa o pracę
Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

nr ogłoszenia: 1062