Monter

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Małkowo
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.29

Opis stanowiska

monter Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Wykonywanie instalacji na podstawie rysunku technicznego / schematu
  • Montaż systemów
Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub montera instalacji hydrauliki siłowej
Dobra znajomość rysunku technicznego
Mile widziane również osoby bez doświadczenia zawodowego (do przyuczenia)
Mile widziana znajomość armatury hydraulicznej i komponentów
Zaangażowanie w pracę
Oferujemy

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
Bardzo dobre warunki pracy (praca na nowej hali, zaplecze socjalne)
Pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatna opieka medyczna)
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych

nr ogłoszenia: 1051