Elektryk

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Dąbrowa Górnicza
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.29

Opis stanowiska

technik Wieluń, elektryk Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • montaż nowych instalacji oświetleniowych, siłowniczych, sterowniczych.
Wymagania

wykształcenie min. średnie zawodowe o kierunku elektrycznym/ elektronicznym/ automatyki,
doświadczenie zawodowe min. roczne w zakładzie produkcyjnym,
uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1 kV.
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
praca w systemie zmianowym 4-brygadowym,
bogaty pakiet benefitów i dodatków (wczasy pod gruszą, kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
praca na rzecz największego producenta stali na świecie.

nr ogłoszenia: 1047