ELEKTROMECHANIK

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nowy Tomyśl
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.29

Opis stanowiska

elektromechanik pracownik fizyczny Wieluń

Nadzór nad stanem technicznym i eksploatacją maszyn i urządzeń energetycznych i budynków

Eliminowanie bieżących problemów technicznych

Zapewnienie dostaw mediów do maszyn i urządzeń
Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Doświadczenie w pracy związanej z elektryką i energetyką

Mile widziane uprawnienia energetyczne grup G1, G2, G3

Mile widziane uprawnienia na przeglądy i naprawy suwnic

Chęci rozwoju
Oferujemy

Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
Dodatek za dojazd do pracy powyżej 30 km
Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i
zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)
Udział w ciekawych projektach
Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

nr ogłoszenia: 1041