Spawacz MAG

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.29

Opis stanowiska

spawacz Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Stanowiskowe spawanie zbiorników z blach o grubości 3-8mm
  • Spawanie zbiorników na podstawie rysunku technicznego oraz instrukcji wizualnej
Wymagania

Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135 – istnieje również możliwość zdobycia certyfikatu w firmie
Praktyczna umiejętność spawania i czytania rysunku technicznego
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
Oferujemy

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w szybko rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku współpracujacej z największymi producentami specjalistycznych maszyn i urządzeń
Pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego
Efektywny system szkoleń
Premia uzależniona od wyników
Możliwość awansu wewnętrznego
Prywatna opieka medyczna (LuxMed) oraz karta MultiSport.

nr ogłoszenia: 1036