Spawacz

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Mielec
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.28

Opis stanowiska

spawacz Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Spawanie maszyn, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej metodą TIG
  • Przygotowywanie elementów konstrukcyjnych do spawania oraz do montażu
Wymagania

Wykształcenie zawodowe, techniczne – spawacz
Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Zaangażowanie oraz dyspozycyjność
Odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Dodatkowy pakiet medyczny
Bezpłatną naukę języka angielskiego
Udział w technicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe wymagane na stanowisku pracy
Rozwój osobisty
Praca w miłej i przyjaznej atmosferze

nr ogłoszenia: 1030