Specjalista ds. ubezpieczeń

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.28

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych
  • Obsługa posprzedażowa i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Praca z bazą danych
  • Dbałość
    o zaplecze administracyjne biura –w tym w szczególności zamówienia
    niezbędnych materiałów produktowych i druków sprzedażowych
Wymagania

Wymagane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych
Dobra znajomość pakietu MS Office
Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
Wykształcenie wyższe
Wysoka kultura osobista
Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność
Referencje z pracy o podobnym charakterze będą dodatkowym atutem
Oferujemy

Nowoczesną aplikację ułatwiającą pracę - system umożliwia m.in. porównywanie ofert kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych oraz polisowanie z poziomu jednej aplikacji
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkową prowizję od nowych klientów
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w towarzystwach ubezpieczeniowych
Pomoc managera placówki
Rozwój i zdobycie nowego doświadczenia

nr ogłoszenia: 1029